Четири ансамбъла от България ще гостуват в центъра на Прага в петък следобед. Младежки танцов ансамбъл „Браво“ от Сливен и учениците от 140-то СУ „Иван Богоров“ ще танцуват на площада в Стария град. На жителите и гостите на чешката столица музикалното си изкуство ще покажат и учениците от НУФИ „Филип Кутев“ – гр. Котел, и младежкият духов оркестър „Джуниър бенд“ от Велико Търново. Общо към осемдесет млади музиканти и танцьори от различни краища на България ще пристигнат в Прага и ще спомогнат както за доброто настроение на публиката, така и за видимостта и принадлежността на България към европейското културно наследство.
- Отминало събитие.
БЪЛГАРИЯ ПЕЕ И ТАНЦУВА В СЪРЦЕТО НА ПРАГА
март 31, 2023 @ 4:00 pm - 6:00 pm
Навигация на събитие
Парньори
Svilen Todorov © 2014 www.st-concept.com All rights reserved.

+420 233 326 862