Načítání akcí

« všechny akce

  • Tato akce již proběhla.

BAREVNÉ SNY. Výstava obrazů Alexandry, Valeriho a Simony Tsvetkovových

Listopad 7, 2017 @ 6:00 pm - Prosinec 1, 2017 @ 5:00 pm

Navigace pro akce

Společný projekt představující prostřednictvím umění krásu okolního světa. Realistický a hyperrealistický styl nás přenese do divoké přírody, na mořský břeh a do krásných zátiší. Hra světla a stínu, perfekcionisticky provedené detaily, všechno je podřízeno estetickému cítění autorů. Z obrazů je znát nálada do té míry, do jaké jsou přijímány jako výpověď. Plátna vzbuzují hluboký estetický zážitek.

Alexandra Tsvetkova je studentka Národní akademie výtvarného umění v Sofii, obor Kniha, ilustrace a tiskařská grafika. Jako ilustrátorka se snaží etablovat používáním různých technik, materiálů a rozměrů.

Simona Tsvetkova se narodila v Kjustendilu, městě velkého malíře Vladimira Dimitrova-Maistory. Zejména z jeho díla umělkyně čerpá inspiraci pro svá zátiší, portréty a krajinomalby, které jsou majetkem soukromých sbírek v USA, Dánsku, Norsku, Itálii aj.

Valeri Tsvetkov vystudoval Národní akademii výtvarného umění v Sofii, obor Nástěnné malby. Je pro něj charakteristický hyperrealistický styl. Spousta jeho obrazů je majetkem galerií a soukromých sbírek v Bulharsku i v zahraničí.

Výstava potrvá do 1.12.2017

Podrobnosti

Zahájení:
Listopad 7, 2017 @ 6:00 pm
Ukončení:
Prosinec 1, 2017 @ 5:00 pm

Místo konání

Galerie BKI-Praha
Klimentská 6, Praha 1, Galerie BKI-Praha, Prague Česká republika
+ Mapa Google

Partneři

Svilen Todorov © 2014 www.st-concept.com All rights reserved.